1997`de İstanbul da kurulan firmamız, kuruluşundan bu yana pencere ve cam`da tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmamız 2012 yılından bu yana nano teknoloji ürünler grubuna yoğunlaşmış ve bu kapsamda başta Amerika Birleşik Devletleri ve Çin Halk Cumhuriyeti olmak üzere çeşitli ülkeler ile ortak çalışmalar geliştirmiştir.Teknolojiye öncülük etmek için bu calışmalar artarak devam etmektedir.

Bu çalışmalarımızın son ürünü olan Akıllı Cam Sistemleri mizi başta Türk Telekom olmak üzere bir çok büyük firmaya uygulamış bulunmaktayız.

Doğdu Akıllı Cam Teknolojileri  jaluzileri, pencere jaluzilerini yeniden tanımlıyor ve mimarlara, inşaat profesyonellerine daha önce mümkün olmayan yeni gölgeleme çözümleri sunuyor.

Benzersiz teknolojimiz bize doğrudan ince cam pencerenin içine çeşitli şekillerde likit kristal filmler ekleyerek farklı derecelerde saydamlık, açılış animasyonları elde etmek için manipüle edilebilir pencere içi jaluziler oluşturma imkanı sağlar ve bu teknoloji ile sıradışı pencere şekilleri de desteklenebiliyor.