Bu yazımızda iki tip akıllı PDLC filmi ürünleri arasındaki farklar sizin için basit bir şekilde anlatılmaktadır.

Kendinden Yapışkanlı Akıllı Film

Kendinden yapışkanlı akıllı film, diğer değiştirilebilir film teknolojilerine göre basit ve uygun maliyetli bir alternatiftir. Hem yeni hem de var olan cama uygulanmasını kolaylaştıran (özel montaj ekipmanı gerektirmez), bir tarafında kendinden yapışkanlı bir yapışma tabakası (soyma ve yapıştırma) ile üretilmiştir.

Kendinden yapışkanlı akıllı film mevcut cama göre tasarlanmıştır - sadece soyun ve yapıştırın.

Kendinden yapışkanlı akıllı filmi takmak için kendinden yapışkanlı tabakayı doğrudan cama yapıştırabilirsiniz, özel bir ekipman gerekmez.

Yapışkan Olmayan Akıllı Film

Polimer dağılmış sıvı kristal malzeme ile zımparalanmış iki kat şeffaf iletken kaplama filminden oluşan Akıllı PDLC Değiştirilebilir Film (Yapışkan Olmayan Akıllı Film). Aynı zamanda Akıllı Cam Filmi, Değiştirilebilir Akıllı Film, Gizli Cam Filmi, PDLC Filmi, Sihirli Cam Filmi, Elektronik Film vb.

Yapışkan Olmayan Akıllı Film genellikle 2 kat cam arasında sıkıştırılabilir, değiştirilebilir akıllı cam yapmak için laminasyonu yapmak için EVA film laminasyon fırınına ihtiyaç duyar. Makineniz yoksa ve hala bu teknolojiyi kullanmak istiyorsanız, kendinden yapışkanlı akıllı film veya bitmiş cam ürün değiştirilebilir akıllı cam ı seçebilirsiniz .

İki tip akıllı film ürün mekanizmasının farklı, yukarıdaki gibidir. Akıllı film ürünleri hakkında hala aklınıza takılan noktalar varsa , lütfen doğrudan iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime iletişime geçmekten çekinmeyin.