Akıllı camlar, evlerde, ofislerde, hastanelerde, araçlarda, eğitim kurumlarında kısacası tüm sektörlerde kullanılmaktadır.

Ev Kullanımı;
Pencereler, kapılar, ara bölmeler, tavan camları, kayan ve katlanan kapılar, kapalı balkon sistemleri, banyo ve duşakabinler.

Ticari Kullanım;
Pencereler, Tavan camları, kayar/döner/sabit ve katlanır kapılar, ayırıcı bölmeler, stand, masa, konferans odaları, yönetici odaları, toplantı salonları, görüntü yansıtma ve tabela ve reklam panoları, bina dışı görüntü yasıtma ve projeksiyon uygulamaları.

Endüstriyel Uygulamalar;
Tavan aydınlatma camları, kontrollü kapılar, bölüm ayırıcılar, laboratuvar ve üretim alanları, makine parkı ve makinelerin kontrolü.

Konaklama;
Otel odaları gizlilik bölmeleri, banyo ve yatak odası bölmeleri, dış pencere, balkon ve kapılar, conferans merkezleri, bar, cafe, restoran bölümleri.

Sağlık;
Hasta odaları, ameliyethaneler, yoğun bakım üniteleri, test ve tanı laboratuvarları, MR, PET vb. tetkik odaları ve hasta mahremiyetinin gerekli olduğu tüm alanlar.

Eğitim;
Akıllı tahta uygulamaları, sınıf ve yönetim bölümü kapıları ile toplantı ve sınav salonları.

Güvenlik;
Giriş ve fuaye bölümleri, bekleme salonları, para sayma ve vezne bölümleri.

Araçlar;
Trenler, otobüsler, uçak, ticari ve özel araçlarda; sürücü güvenliği ve gizliliği, yolcu pencereleri, VIP araçlarda yolcu gizliliği.

Mağazacılık;
Ürün tanıtım ve reklam pencereleri, deneme odaları.

Projeksiyon Uygulamaları;
Yüksek çözünürlüklü ekran, görüntü yansıtma ve ters projeksiyon uygulamaları (Standart LED panellere oranla çok üstün görüntü kalitesi).